Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Общежития за магистрите
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2011 9:21 pm 
Студент-Бакалавър

изчакайте поне тези с блок и стая, които бързат за работа да минат хаха :)))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2011 11:38 am 
"Асистент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Макроикономика
А това, че нямаме никакво инфо, дали сме клаисрани или не значи ли, че трябва да си си събираме багажа и изнасяме от стаите?

И как е възможно да няма никаква информация как стоят нещата с магистрите, които са решили да запишат специалности, за които го няма този лукс, наречен ДП!!!!!!!!

Четох в една друга тема - че класирали магистри (платено обучение), ако останат места.. И как остават места, като има квоти .. или винаги се оставят някакви места, ако някой реши евентуално да плати?!

Нека администраторът на темата, ако е информиран, да сподели има ли квоти или не.. защото това " ти подай молба, пък може да те класират" не е удовлетворяващо...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2011 1:16 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Застраховане и социално дело
А как проверявате в УЕБ студент, може ли някой да ми обясни? Аз сутринта минах през 23А, но като видях стълпотворението пред вратите и се отказах да чакам в тоя студ! Ама ме гложде да проверя поне, и сега освен да ходя да се редя?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2011 1:37 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Медии и журналистика
Колеги,
Класирани са всички магистри, записали ДП.
За останалите - трябва да се изнесем по най-бързия начин (вече говорих с домакинката, още днес ще настани друг на моето място).
Съжалявам за лошите новини.
Както се оказва - тази година първокурсниците са с предимство, и ако останат места - най-вероятно ще ги дадат на тях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2011 2:28 pm 
Студент-Бакалавър

Има ли някой ДП, който се е настанил днес? Какви документи трябват и колко платихте за наем?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2011 3:11 pm 
Кандидат-студент

razhodka написа:
Има ли някой ДП, който се е настанил днес? Какви документи трябват и колко платихте за наем?

Документите, които са необходими са: Настанителна заповед и копие от нея след като я вземеш, 1 снимка, уверение и Адресна карта, Картон, който се взема от домакинката, както и бележки за платени наеми за септември и октомври.
Наемът е 30лв. + 5лв. депозит + консумативи за предишния месец.
Поне такава е ситуацията за 23-ти блок. :) :) :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2011 3:29 pm 
"Професор"
Аватар

melly написа:
razhodka написа:

Документите, които са необходими са: Настанителна заповед и копие от нея след като я вземеш, 1 снимка, уверение и Адресна карта, Картон, който се взема от домакинката, както и бележки за платени наеми за септември и октомври.

А ти ли си избираш в кой блок да си или те те разпределят?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2011 10:04 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения със специализация „Управление на международни проекти”
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Sisyini написа:
Колеги,
Класирани са всички магистри, записали ДП.
За останалите - трябва да се изнесем по най-бързия начин (вече говорих с домакинката, още днес ще настани друг на моето място).
Съжалявам за лошите новини.
Както се оказва - тази година първокурсниците са с предимство, и ако останат места - най-вероятно ще ги дадат на тях.

И мен днес ме изненадоха неприятно като ми казаха, че нямам право нито на общежитие в УНСС, нито на разменно писмо, тъй като съм платено. Но защо, по дяволите, не ми го казаха това миналата седмица, за да не чакам нещо невъзможно и да си потърся квартира по навреме... Просто съм възмутена как работещите в сектор "Настаняване" дори не знаят кой какви права има и всеки ти казва различно, та днес една пита друга, която пита трета как стоят нещата с тези, които са платено... Съмнява ме да съм първата, която ги пита за това... Но... какво да се прави... вече се отказвам да се занимавам с тях и ще се хвърлям в процеса на търсенене на квартира. Пожелавам успех на всички, които са в моето положение! :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 12, 2011 12:04 pm 
Кандидат-студент

spring_flower написа:
melly написа:
razhodka написа:

А ти ли си избираш в кой блок да си или те те разпределят?

В молбата си бях посочила, че искам да съм в същата стая и блок, но ако е посочено нищо, когато отидеш да си вземеш настанителната заповед те ще разпределят, като ако искаш да си в някой конкретен блок може да попиташ дали има места там. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 12, 2011 11:28 pm 
Администратор
Аватар

ch0c0lat3 написа:
А това, че нямаме никакво инфо, дали сме клаисрани или не значи ли, че трябва да си си събираме багажа и изнасяме от стаите?

И как е възможно да няма никаква информация как стоят нещата с магистрите, които са решили да запишат специалности, за които го няма този лукс, наречен ДП!!!!!!!!

Четох в една друга тема - че класирали магистри (платено обучение), ако останат места.. И как остават места, като има квоти .. или винаги се оставят някакви места, ако някой реши евентуално да плати?!

Нека администраторът на темата, ако е информиран, да сподели има ли квоти или не.. защото това " ти подай молба, пък може да те класират" не е удовлетворяващо...

Не ме карайте да обяснявам методите на Сектор "Настаняване" и КСБВУ, защото не мога да намеря думи, с които да ги охарактеризирам.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа