Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Учебно разписание
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 9:03 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Мда, няма още за всички специалности. Но поне се видя че излиза! :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 4:38 am 
Магистър

myzrael написа:
Sobieski2008 написа:
Голяма излагация
други ден почваме, а нямаме разписание.
много се изложиха тия от УНСС

Чакай малко колега.Ти да не мислиш,че като пише 1-ви октомври тогава почваш да ходиш на лекции всеки ден,като бакалавър,или като ученик?Погрешни са ти представите!-миналта година,когато бях първа година магистър разписанието ми излезна чак на 25-то октомври и на 26-ти трябваше да ходя на лекция.Тази година може пак да е така.Може да почвате към 15-ти вашият курс знам ли,може и на 5-ти да имате лекции,може и чак началото на ноември да ви е първата дата :) Да те успокоя-през седмицата едва ли ще имаш лекции-поне миналата година ние бяхме петък,събота и неделя,много рядко датата да се падаше четвъртък.И аз чакам с нетърпение разписанието-щом свалиха старата програма би трябвало и новата да качат тези дни.

Ем кога ако не от първи, колега? Твоите представи са погрешни. Шеста година започвам в УНСС и като бакалаври сме имали присъствия/отсъствия още понеделник като първи учебен ден. И да успокояваш, че през седмицата няма лекции - не върви. Абсолютно винаги съм имал през седмицата. Дори според програмата, която сега е качена (надявам се, че ще се променя) събота и неделя нямам въобще, всичко е във вторник, сряда, четвъртък и петък. Аз примерно с кеф ходя на повечето лекции от магистратурата, а не за да отбия номера и искам да знам по-отрано кога са, за да си направя графика. Пиша го това, защото по думите ти личи, че това да искаме да си знаем програмата преди да е започнал семестъра е едва ли не някакъв каприз. А то е нещо съвсем нормално ако гоним поне някакво минимално европейско ниво в организационно отношение.

Успех и на теб през новия семестър!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 8:34 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Както каза колегата по-горе - вълнувате се като в осми клас. Поуспокойте се малко. Както виждате и УНСС не са се разбързали много. Използвайте си времето за нещо полезно. Единственото нещо, което ме вълнува мен е ако излезе програма да не е от понеделник до петък по една лекция и в работно време, за да може когато имам време да посещавам нещо иначе и 170-те лв, които давам за държавна поръчка ще са много. Айде лек ви ден, колеги! :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 8:52 pm 
Студент-Бакалавър

А знаете ли къде се намират залите, които започват с буквата И, като И402? Не били в ИСК, днес попитах охраната на главния вход. Този пък, който е на входа на Новия корпус ми каза, че не са в УНСС.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 7:56 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
За 4 години в основната сграда на УНСС такава зала нито съм чувал, нито виждал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 9:58 am 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Финанси
Защо някои специалности изобщо ги няма в списъка и кога ще има разписание за тях?Човек не може да си направи графика за работа.Като излязат ще се окаже,че на другия ден съм на лекция,а някой друг предмет вече е минал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 10:46 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

sweety_tweety написа:
А знаете ли къде се намират залите, които започват с буквата И, като И402? Не били в ИСК, днес попитах охраната на главния вход. Този пък, който е на входа на Новия корпус ми каза, че не са в УНСС.

Много добър въпрос. И аз това се чудя. Какви са тея зали да му се не види. :wonder: Помислих, че са в новият корпус. Но там залите май, че бяха с четирицифрени. Някой, ако има инфо да споделиииииииииииии. Аре.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 12:18 pm 
Администратор
Аватар

sweety_tweety написа:

И е Институт за следдипломна квалификация (ИСК)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 9:53 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Кандидат-студент
здравей те и от мен имам един въпрос как мога да си проверя програмата аз сам бизнес администрация 2 семестъра благодаря ви предварително :))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 9:58 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Регионално развитие
electra написа:
здравей те и от мен имам един въпрос как мога да си проверя програмата аз сам бизнес администрация 2 семестъра благодаря ви предварително :))

Ето ти я програмата:

http://www.unwe.acad.bg/bg/timetables/s ... sem=1&vo=1

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа