Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Коя от съседните на България страни Ви е най-симпатична?
Гърция 43%  43%  [ 37 ]
БЮРМ 6%  6%  [ 5 ]
Румъния 14%  14%  [ 12 ]
Сърбия 28%  28%  [ 24 ]
Турция 9%  9%  [ 8 ]
Общо гласове : 86
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 11:25 am 
"Доктор"

xapa/\aMnu написа:
няма да гласувам! всяка една ни е преебала и ощетила достатъчно. може би една от тях мразя най-много, но няма такава, която да ми е НАЙ0-МАЛКО антипатична!

съгласен съм на 100%

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2007 4:05 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Цитат:
сръбете ми най допадат с музиката си, начина на изразяване и вкусните плескавици.................................НЕ РАЗБИРАМ ТЕЗИ ЗА КОЙТО ТУРЦИЯ Е СРОДНАТА ИМ ДЪРЖАВА,ЯВНО СТРАДАТ ОТ КЪСА ИСТОРИЧЕСКА ПАМЕТ Evil or Very Mad

Ами обективно погледнато след Освобождението май турците най - малко мизерии ни правят от всички. Иначе нямам предпочитания, всички ме изнервят еднакво, може би румънците малко по - малко, не знам.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2007 4:54 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Гърците-Цанталито им е великолепно :idea:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2007 5:05 pm 
Специалист по всичко

Май Румъния най- малко ми е антипатична. Другите са шувинисти, завистливи ........ (тъъъъъъът). Ама няма да гласувам, защото всички ни превземат бавно- бавно. Румънците горе и по Черноморието, турците- долу, Гърция гледа да ни го сложи по всяка точка в ЕС, а Сърбия вкарва в затвора българи, които слушат БГ музика в колите си (по истински случай).

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2007 5:14 pm 
Студент-Бакалавър

Определено Елините 8)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2007 4:36 pm 
Специалист по всичко

Коя от коя е по-зле. Абсолютно няма да гласувам!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

mil написа:
НЕ РАЗБИРАМ ТЕЗИ ЗА КОЙТО ТУРЦИЯ Е СРОДНАТА ИМ ДЪРЖАВА,ЯВНО СТРАДАТ ОТ КЪСА ИСТОРИЧЕСКА ПАМЕТ :evil:

:!:  :!:  :!:  :!:  :!:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2007 11:18 am 
Специалист по всичко
Аватар

fissas написа:
mil написа:
НЕ РАЗБИРАМ ТЕЗИ ЗА КОЙТО ТУРЦИЯ Е СРОДНАТА ИМ ДЪРЖАВА,ЯВНО СТРАДАТ ОТ КЪСА ИСТОРИЧЕСКА ПАМЕТ :evil:

Eлементарни , еднообразни , лишени от смисленост слова ... Порастнете. "Лошите хора" са вътре в държавата , историческата памет може само да ни поучава - напр. как не бива да се прави приватизация.
п.с. Вчера попаднах на интересна статистика - в периода 96-97 ( "гладните години" ако трябва да се изразя стил СДС-арче ) докато бедните , глупави и манипулирани от капиталистическите дребнобуржоазни идеи са си стояли без ток по домовете , за да спестяват ...една малка част от обществото ( 5 % да сме конкретни ) е обиколило света по екскурзии и изхарчило 650 млн. долара ( вж Васил Проданов - Насилието в модерната епоха ) което надвишава дори парите които България е получавала от Международния валутен борд. Една друга статистика показва , как се увеличават убийствата по време на прехода - та ако на това увеличение стойностна оценка излиза че само поради престъпност и самоубийства в България за 6-7 са умрели мн повече от колкото по време на 44 години ком. репресии  :lol: ... В Русия много обвинявания Сталин , че е изгонил интелигенцията по време на управлението - след 89 година оттам посока запад имигрират 100 000 учени. Лош лош комунизъм :wink:  

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2007 11:22 am 
Специалист по всичко

То че в държавата ни наистина има много "лоши хора" има и че ние сме си виновни за положението, на което сме, е така, ама това не ни пречи да мразим Турция!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2007 11:36 am 
Специалист по всичко
Аватар

Peter написа:
То че в държавата ни наистина има много "лоши хора" има и че ние сме си виновни за положението, на което сме, е така, ама това не ни пречи да мразим Турция!

И какво като ги мразим - да ги нападнем и да ги избием. Какво предлагате - аз поне лансирам идея - България да се управлява централизирано -А Вие ? ... да премахнем ДПС - ще ги обявят за мъченици и ще спрете ли да мразите турците. Като бях малко дете и аз много ги мразих и рисувах картинки как ги побеждаваме и поробваме. Дилемата е все едно да предпочетеш да пребиеш някого или просто да му покажеш , че не може да се мери с теб. И двете са съблазнителни , но ако първото е невъзможно , то за второто никой не може да те спре. Хайде да ги "мразим" тайничко и през остналото време да се опитваме да сме по-добри от тях икономически например.
п.с. Каквато и историческа памет да имам мразя единствено българите-предатели... ( и един германец , но това е лично )

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа