Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

"За" или "против" Република Македония в ЕС и НАТО
За... при определени условия 25%  25%  [ 8 ]
За... на всяка цена 6%  6%  [ 2 ]
Твърдо против 50%  50%  [ 16 ]
Не мога да преценя 19%  19%  [ 6 ]
Общо гласове : 32
Автор Съобщение
 Заглавие: "За" или "против" Република Македония в ЕС и НАТО
МнениеПубликувано на: Чет Ное 19, 2009 8:23 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Каква трябва да бъде българската позиция за членството на Македония в ЕС и НАТО?
(за повече информация кликнете на снимката)
Изображение

Нека дискутираме кое ще е в най-голям интерес за България!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: "За" или "против" Република Македония в ЕС и НАТО
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 10:10 pm 
Кандидат-студент

Против естествено. Аман от селяни в Европа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 07, 2010 11:56 am 
Специалист по всичко
Аватар

Абсолютно ЗА! Не искам "Албания на три морета". Само човек, който не е запознат с политическата обстановка в тая страна, може да каже, че е против.

Как с казва асистентът на Малката секира - Малката нокторезачка! (а.к.а. Каримански :D )

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 08, 2010 11:15 am 
Кандидат-студент

Предвид познанството ми със сърби и македонци, мога да кажа, че няма по-голяма измет от тях, както и по-големи селяндури и малоумници. И двете държави трябва час по-скоро да бъдат асимилирани от албанците. Аз искам да се наложат някакви страшни ограничения на тия селяндури за влизане в страната ни. Имаме си достатъчно селяни. А на ЕС не им трябват повече утрепки. Много правилна е мисълта на някой хора, че на юг от Дунав не живеят хора!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 08, 2010 1:09 pm 
Специалист по всичко
Аватар

А ти от къде пишеш бе, плувец? От Лапландия? И що товето "нечовешко мнение" трябва да има некво значение? Ай сиктир от промити мозъци бе!

А относно сърбите изобщо не си отваряй устата, защото там нещата са навързани като свински черва, и се решават от държави зад океана.
Пък и сърбите ще ги стигнем през крив макарон.
Най-големите мизерници в ЕУ сме баш ние. И който и да се присъедини, пак ние ще сме си на челните места по простотия и селящина!

Как с казва асистентът на Малката секира - Малката нокторезачка! (а.к.а. Каримански :D )

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 08, 2010 1:50 pm 
Кандидат-студент

xapa/\aMnu написа:
А ти от къде пишеш бе, плувец? От Лапландия? И що товето "нечовешко мнение" трябва да има некво значение? Ай сиктир от промити мозъци бе!

А относно сърбите изобщо не си отваряй устата, защото там нещата са навързани като свински черва, и се решават от държави зад океана.
Пък и сърбите ще ги стигнем през крив макарон.
Най-големите мизерници в ЕУ сме баш ние. И който и да се присъедини, пак ние ще сме си на челните места по простотия и селящина!

Ти да не си някъв сърбоман :lol: :lol: ? Като играх ръгби с младежкия национален през 2004, на стадиона бяха издигнали един доста голям трансперант на френски - "Българи=цигани на балканите живеят маймуни".
Като бях преди 3 год на гости на едно приятелче в Швейцария, когато ме питаше някой от къде съм и като разбираха, че съм българин ми казваха "ааааа циганин значи".
2005 год - ръгби мач в Англия - пак трансперант, на който беше написано "На балканите живеят диваци и варвари, които не знаят какво е тоалетна."
Миналата година на гости на един приятел в Германия, в градчето където живее, хората се оплакваха от малуомните сърби - най-големите джигити, слушат мангалска музика, крадат на поразия, не работят и са супер малоумни.
2005 год - пак ръгби мач в Австрия. След края на мача се заприказвах с един от техния отбор и той ми разправяше за сърбите и макетата бая гнусни истории.
Преди 4 години като взек шоф книжка и баща ми искаше да му покажа, че съм шофьор, като аз карам до Австрия за зимната ни почивка. През Сърбия като минах имах чуството, че съм в някоя мангалска махала. В Унгария като минахме границата се чувствах като в друг свят.
2006 - ръгби мач в Македония. Посрещнаха ни с кви ли не псувни. Останах много доволен, че успях да счупя крака на един от техните, а още 3ма техни младежки национали ги контузихме доволно :evil2:
2006 - ръгби мач в Албания - посрещнаха ни много радушно и гостоприемно, останахме очаровани от Тирана и купонясвахме заедно с техните младежки национали.
Ние българите сме много завистлив народ. Аз съм по-заможен от моите познати и получавам солидни джобни от наще и кви ли не работи ми се говорят зад гърба от злоба и завист.
Относно сърбите и най-великата страна САЩ - малко им причиниха. Трябваше да им унищожат всички фабрики и заводи, да си изтеглят всичкия капитал от там, да им наложат ембарго, да им се забрани да помислят за ЕС и да им се наложи възможно най-тежък визов режим, който прави невъзможно проникването на тези маймуни в красивия ЕС!

ИЗВОД - СРАМ МЕ Е, ЧЕ ЖИВЕЯ НА БАЛКАНИТЕ!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 08, 2010 2:35 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Не, не съм сърбоман. Но всичко написано от теб, важи в пълна сила и за нас. Не сме ли мързеливи? Не сме ли крадливи? Нима 50% от населението на България все още не си върши нуждите на клекалото у двора? И за какво ти трябваше да слагаш акцент в/у пословичната ни завист? Аз казвам, че всеки получава това, което си е заслужил. Ние какви заслуги имаме, оу май гаш???
А какво ще ти каже един сърбин, ако го попиташ какво мисли за нас? Ами същите помии, които и ти лееш. Защо се получава така? Ами защото имаме една и съща история, приписваме си едни и същи исторически събития, само че интерпретирани според случая, но като цяло до болка грешна история. Верно е, че Балканите за джунглата на европа, ама тва не е по вина на живущите тук. Ние (българи, макета, сърби), сме жертви все на едни и същи режими (от векове наред). И ако продължим да се гледаме един на друг по тоя супер гнусен начин, стабилност няма да видиме. Имам познати и сърби, и македонци. По-точни хора не съм срещал (може пък да съм попаднал баш на изключения, знам ли...).
А ти що си фен на Албания?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 08, 2010 2:55 pm 
Кандидат-студент

xapa/\aMnu написа:
А ти що си фен на Албания?

Щото като имахме мач там, посрещнаха ни супер любезно, много се радваха, че ще понаучим техния отбор на нещо, играчите им не играха брутално, нямаше един контузен след мача(което е изключително рядко), после ни заведоа в някво готино кафенце в Тирана, като общо взето се освинихме и явно бяхме понаправили солидна сметка, която беше платена от домакините, после ни разведоха из елитните ресторанти на столицата им, като отново ни плащаха те сметката. Към края на деня един от техните младежи направи купон специално заради нас, къщата му беше доста добро местенце, после на хаус а не на мангалска дискотека, която беше доста добре направена. На следващия ден ни развеждаха из Тирана, албанците много ни се радваха като разбираха, че сме българи. Просто никога не са ни посрещали така любезно и всички имаме страхотни спомени от там. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 10:10 pm 
Кандидат-студент

ТВЪРДО ПРОТИВ !!! както и ТУРЦИЯ в ЕС... нямаме нито културни, нито религиозни виждания с тях :wonder:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 03, 2010 10:52 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

ОМГ, гласовете ПРОТИВ надделяват :doh2: :doh2: :doh2: То ако останалите европейци мислеха като вас и ние нямаше да сме в ЕС :wonder: :wonder: :wonder: ПОКЛОН пред евроинтеграционната ви ориентация :doh2: :doh2: :doh2: :doh2:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа