Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бихте ли заминали да живеете в САЩ
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 6:46 pm 
Магистър

mi6ito2 написа:
Определено бих отишла да живея в друга държава.Тук няма преспектива никаква ...без коментар ](*,) както Слави пее в една песен "Скапана държава,некадърни политици...."

слави на сапун...хаха допитайте се до някой,който разбира и не разсъждавайте на сляпо :lol: :lol: като заговорихме за некадърници..тука е мястото да се отбележи..а именно,че първо трябва да се затворят устите на некомпетентните доброжелатели...
всичко това по повод многото чуждопоклоници,дето се навъдихте..амъ си обичате чалга и сериалчета мамка ви проклета...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 24, 2011 12:27 am 
Магистър

пък империята се разпада от гъза й нагоре дмек от нас :lol: :lol: не е много смешно ама пък е забавно яко паника навсякъде и хората се осъзнават...е не ние де тука сме много промити

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 03, 2011 11:25 am 
Кандидат-студент

Nansi написа:
Не бих отишла. Никога не казвай Никога, но тук си ми е много добре. Дори не съм се и замисляла да напускам България, за да работя накъде. Тук има достатъчно работа за всеки. Работа няма за мързеливите и алчните /мое мнение/. Така че не бих отишла да живея в USA, дори и в друга държава не бих. Само на екскурзии :partyman:

Аз бих отишъл, ходил съм, два пъти, видял за какво става въпрос и ако имам възможност бих отишъл за няколко години за да си осигуря старт в живота :)

Последна промяна ivansemkov88 на Пон Юли 04, 2011 8:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Бихте ли заминали да живеете в САЩ?
МнениеПубликувано на: Нед Фев 24, 2013 3:24 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Поднаправление "Икономика с чуждоезиково обучение"
Курс: Втори
Бих заминала и си го мисля от доста време вече. В крайна сметка всеки човек търси най-доброто за себе си и защо пък да не отида в държава, която ми предлага по-добри условия за живот? Ако циганите в България не се множаха с пълни сили, законите се спазваха и човек можеше да се развие добре без да са му нужни връзки където и да отиде бих останала, но в крайна сметка щом самата ни държава не ни защитава няма смисъл само заради родолюбието да си обричаме животите :) Обичам страната, мразя държавата. Ако нещата се променят бих останала (или бих се върнала), но докато не се променят не възнамерявам да седя тук и да плащам тока и помощите на циганите ;)))

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа