Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 232 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Пречат ли циганите на България и има ли за какво да ги мрази
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2008 9:21 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Wallace написа:
Аз съм комунист .. И !

знаех си :x

one Nation under God, indivisible,
with liberty and justice for all.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2008 9:58 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Абе кой на колко години е та да бъде комунист, демократ, фашист или какъвто и да е? Много сте ми странни, ей...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2008 7:52 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

democratos написа:
Wallace написа:
Аз съм комунист .. И !

знаех си :x

Двамата що не се запознаете :box: :axe: :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 17, 2008 4:57 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономика на недвижимата собственост със специализация „Пропърти мениджмънт”
fissas написа:
Патриот е дума, несъвместима с думата комунист.
А малко по-нагоре ти какво написа за нацистите - бой до смърт.
Значи ти може да биеш до смърт ?!?

+1 от мен.

Като цяло вижданията са ти по-радикални дори и от моите, което определено не е комплимент :mrgreen: , обаче този път съм повече от съгласен.
Напоследък червените изроди, независимо колко пъти ще сменят по една буквичка в името си ми стават по-омразни и от ДПС.Не мога да проумея как е възможно етнически българин без психически отклоненя да гласува за БСП, особено като се има предвид на къде водят държавата.Трябваше през 89та да разтреляме единия файтон комуняги от политбюро, както на север от нас утрепаха Чеушеско и родата му; да си въведем едно хубаво лустрационно законче, забраняващо на всичките бивши ДС-агенти, на децата им и на внуците им да заемат държавно длъжност(било то и най-нисък клас чиновник) и със сигурност Виденовата зима и куп други проблеми никога нямаше да ги има.

Вече не ми пука толкова коя партия как се наричат.Просто искам да разкажат игричката на комунягите и Доган.Избирателен ценз, изискващ средно образование; задължително гласуване за всички до 60 години(червените бабички няма да ги преуморяваме да се разкарват до урните :evil2: ) и минимален праг за парламента 10%.Да видим как при това положение ще влезят в парламента помярски коалицийки и етнически партийки.Ще се върнем на модела от средата на 90те- една комунистическа партия срещу една дясна формация.Който спечели изборите, той прави правителство.

Днес гледам в интернет новинарските агенции: 7.2% ик. растеж за Q2!
Държава като Румъния, която има 50% селско население расте с 9.3%, а ние сме с над 70%.Предвид масовата вътрешна миграция към София и някои други областни центрове може този % да към 75.22-милионна Румъния с по-малко от 6 милиона работещи се развива по-бързо от 7.5-милионна България с 3.2 милиона работещи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 17, 2008 5:12 pm 
"Доктор"
Аватар

Ivailo написа:

Вече не ми пука толкова коя партия как се наричат.Просто искам да разкажат игричката на комунягите и Доган.Избирателен ценз, изискващ средно образование; задължително гласуване за всички до 60 години(червените бабички няма да ги преуморяваме да се разкарват до урните :evil2: ) и минимален праг за парламента 10%.Да видим как при това положение ще влезят в парламента помярски коалицийки и етнически партийки.Ще се върнем на модела от средата на 90те- една комунистическа партия срещу една дясна формация.Който спечели изборите, той прави правителство.

Днес гледам в интернет новинарските агенции: 7.2% ик. растеж за Q2!
Държава като Румъния, която има 50% селско население расте с 9.3%, а ние сме с над 70%.Предвид масовата вътрешна миграция към София и някои други областни центрове може този % да към 75.22-милионна Румъния с по-малко от 6 милиона работещи се развива по-бързо от 7.5-милионна България с 3.2 милиона работещи.

Избирателните ти идеи ми харесват

А за Румъния то е ясно че ще са по-добре. Имат нефтени находища, повече природни ресурси от нас като цяло, също така известно е че, Франция има подчертан афинитет към мамалигарите. Те както посочваш не се церемоняха с комунистическата въхрушка
Много ми е любопитно обаче дали имат толкова много мутри, можеби това е основната причина :wonder:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 18, 2008 1:01 pm 
Специалист по всичко
Аватар

fissas ... А патриот не е ли дума съвместима с българин ... червените бабички и дядовци са хората , които построиха почти всичко на което стъпвате в момента ... !!! ( колкото и да се стараят някои хора да унищожават без да издигат нищо ново просто с идеята да се заличи и забрави соца ) Това , което правите в момента с тези приказки да нямали право да гласуват си е точно "храни куче да те лае" ... Спрете да свързвате Виденов и компания псевдо-комунисти с комунизъм или каквато и да е форма на социализъм/комунизъм/сталинизъм/марксизъм... ...

Демократос ... не съм точно комунист , но да кажем че идеалът ми клони към централизирана държава

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 18, 2008 1:56 pm 
"Асистент"

българи пречат повече от циганите :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 3:28 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Циганите нямат място в нашата държава. Раждат като луди, не учат, не работят, карат го само от социални помощи, т.е. НАШИТЕ ПАРИ. Етническо прочистване е може би единственото спасение. И нашият Милошевич ще дойде, стига да не е твърде късно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 7:14 pm 
Кандидат-студент

Циганите не могат да се променят най-вече, защото раждат по на "15" години и после на какво научават своите деца. Само могат да обиждат,крадат и живеят както им падне.
Днес аз си карам колелото из града и групичка от трима мангали ми се изплюха в лицето. Аз спрях и ги питах защо ме плюят. Тогава явно най-отвореният почна да прехвърля топката, че не бил той да съм говорел с тоя до него. И изведнъж ме удари силно по лицето без да му мисли, другите ме ритнаха и избягаха. Само не мога да разбера какво е това отношение и как може хора без никакво почитане и страх от закона да ми стават част от държавата. Те са като някакви животни, като кучетата дето те лаят, когато минаваш покрай тях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 9:42 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономика на недвижимата собственост със специализация „Пропърти мениджмънт”
Мамичката им мръсна на тия подчовеци.

Не си ли намери някой да ти помогне да им начупиш главите на тия човекоподоби ](*,)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 232 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа