Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 08, 2006 5:54 pm 
"Доктор"
Аватар

Местоположение: През девет планини в десетата..брей,ма аз бая далечко:(
Marisa написа:
До съвсем скоро исках да замина в чужбина, да следвам и да работя там, общо взето да уредя живота си...бих казала по лесния начин, осъзнавайки, че и там не е съвсем лесно  :) .

Незнайно защо, обаче направих мъничка равносметка на това, което съм преживяла и реших, че винаги, когато е трябвало да избирам, аз съм предпочитала трудния начин. И ако България е трудният вариант...аз избирам него :!: , защото тя...

България е изумителна, вдъхновяваща и различна...

И ако човек може да успее навсякъде, то несъмнено БГ също не прави изключение :wink: .

Евала за това изказване :!:  :!:  :!:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 08, 2006 7:55 pm 
"Академик"
Аватар

Marisa написа:
До съвсем скоро исках да замина в чужбина, да следвам и да работя там, общо взето да уредя живота си...бих казала по лесния начин, осъзнавайки, че и там не е съвсем лесно  :) .

Незнайно защо, обаче направих мъничка равносметка на това, което съм преживяла и реших, че винаги, когато е трябвало да избирам, аз съм предпочитала трудния начин. И ако България е трудният вариант...аз избирам него :!: , защото тя...

България е изумителна, вдъхновяваща и различна...

И ако човек може да успее навсякъде, то несъмнено БГ също не прави изключение :wink: .

=D>  =D>  =D>

на прах превърнала се за минута-две,
защо вълна съм разгневена,
която пясъка краде.
by Glarusa

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 08, 2006 8:16 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Вижте, обичам си страната и то много, но ако не излезеш малко навън, не видиш друга гледна точка, не се сблъскаш с други разбирания и най-вече, ако не поживееш и не поработиш малко навън... не е същото, нямаш база за сравнение и още по-лошо за развитие...

Ще вземеш идеи какво искаш да се промени и по-важното в каква посока и как; ще вземеш идеи какво не искаш да се променя и защо; като работиш като луд някъде за много пари, но се върнеш тук без пари ти остава само опитът. Напълно съм солидарен с горните мнения и съм съгласен, че имаме прекрасна природа, но предполагам и вие сте напълно съгласни, че малцина са тези, които не я замърсяват и неколцина, която я поддържат и възстановяват след като някой се е из**ал, с извинение,...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 09, 2006 12:14 am 
"Доктор"
Аватар

nookie_sil написа:
Вижте, обичам си страната и то много, но ако не излезеш малко навън, не видиш друга гледна точка, не се сблъскаш с други разбирания и най-вече, ако не поживееш и не поработиш малко навън... не е същото, нямаш база за сравнение и още по-лошо за развитие...

Ще вземеш идеи какво искаш да се промени и по-важното в каква посока и как; ще вземеш идеи какво не искаш да се променя и защо; като работиш като луд някъде за много пари, но се върнеш тук без пари ти остава само опитът. Напълно съм солидарен с горните мнения и съм съгласен, че имаме прекрасна природа, но предполагам и вие сте напълно съгласни, че малцина са тези, които не я замърсяват и неколцина, която я поддържат и възстановяват след като някой се е из**ал, с извинение,...

Това с ходенето на гурбет, за да натрупаш опит е ОК. Аз имах предвид оново зародено вече чувство на огнетеност, а дори и омраза към народа, апатия към ставащото в родината ти и т.н Не казвам, че трябва да сме като германците, които след падането на Берлинската стена се отказват от всичко и започват наново да застрояват Източна Германия. Това е силата на гражданското общество, сила която е подем, а при нас я няма.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 09, 2006 12:48 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Абе що тука има само планини и чукари,сняг да не сме аляска!И тва е хубаво ама България не е само тва!Що няма една цъфнала овошка, коритото на една река,една нива златно жито-само сняг и камънаци!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 09, 2006 2:16 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Не се сърди, но явно толкова си пътувал в страната. Иди в едно село Боженци например, да видим дали пак ще постваш подобни коментари  :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 09, 2006 3:47 pm 
"Доктор"
Аватар

В Боженци в страхотно наистина, искам къща там или в Арбанаси...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 21, 2006 2:09 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Мда... Пирин планина е много хубава... Да имаше малко повечко и от Рила, Стара планина, Родопите, моренцето, Търново... Ама какво да правиш - този сайт явно е правен от някое фенче, което не си мърда носа по-далеч от София и Пирин.
Какво да правя - винаги съм много критичен и понякога има за какво :)

И не ме разбирайте погрешно - нямам нищо против Пирин и Витоша, просто 99% от картинките бяха от там, а нашата любима родина е малко по-голяма  :wink:   Иначе евалла за идеята!

I spoken through my words
All that I take with me
Is all you`ve left behind
We`re sharing one eternity
Living in two minds
Linked by an endless thread
Impossible to break

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 01, 2006 8:42 pm 
"Доктор"
Аватар

boolzay написа:
Абе що тука има само планини и чукари,сняг да не сме аляска!И тва е хубаво ама България не е само тва!Що няма една цъфнала овошка, коритото на една река,една нива златно жито-само сняг и камънаци!

:?:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2007 1:04 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Мн ясно, че цялата родина си ни е мн яка, ама имено за това, carpe_diem, е наблегнато на част от нея - трудно е да я обхванеш цялата!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа