Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Желева - резила на века!
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:22 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

xapa/\aMnu написа:
Ох, чадо мое, аз не съм политик. Не се старая и да бъда. Ако някой хирург е некадърен и аз си позволя да го оплюя, в операционната на негово място ли ще ме пратиш? Чии разсъждения са повърхностни - "нашите" или твоите? Когато се опитваш да оценяваш някаква ситуация, моля те, пренебрегвай егото си, и мисълта, че си по-знаещ и можещ от другите. Анализирай фактите.
Желева се води ПОЛИТИК! Да бъдеш политик е едновременно талант, професия, интереси (но не лични). Тя не ги притежава. Всъщност, нито един, наричащ себе си политк в тая мършава държава, не ги притежава. Ние нямаме политици. Ние имаме играчи на дребно. Затова сме и на тоя хал.
Сега разбра ли ме? За да си някой в политиката, трябва наистина да струваш нещо, и да можеш много! Такива личности сред селяндурския БГ елит няма. Всички бяха изгонени от страната или избити до 1989.
Точка.

Ти понеже пък много си живял преди 89 и знаеш...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:24 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Нима е било нужно? Ти живял ли си по аспарухово? Ама го знаеш, нали?
Божке, все едно водя спор с деца от предучилищната. То тъпи, тъпи, та чак вдлъбнати аргументи.

edit: Спирам да пиша в темата, щото пак ще стане неудобна на модераторите, както оная за Боби Цанков.

Как с казва асистентът на Малката секира - Малката нокторезачка! (а.к.а. Каримански :D )

Последна промяна xapa/\aMnu на Чет Яну 14, 2010 1:26 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:25 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Не, недей :) Няма смисъл да показваш нещо на коне с капаци, няма да видят нищо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:30 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

xapa/\aMnu написа:
Божке, все едно водя спор с деца от предучилищната. То тъпи, тъпи, та чак вдлъбнати аргументи.

edit: Спирам да пиша в темата, щото пак ще стане неудобна на модераторите, както оная за Боби Цанков.

Хахаха, много ме радвате, соц.-а това, соц.-а онова... Тогава са убивани милиони хора, репресирани други милиони... Милицията-зла... Шуро-баджанащина... Чул от някъде, чел някъде... Ама, че си 20 годишен пикльо и никога не си живял в режима не си чел

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:31 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Ама хайде, че се отплеснах от темата, за политиците съм съгласна-повечето-пълни боклуци, останалите-алчни егоисти...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:34 pm 
Специалист по всичко

xapa/\aMnu написа:
Peter написа:
Не съм запознат с случая достатъчно, за да го коментирам, но правителството досега напълно се дъни. Единствено в Министерството на вътрешните работи има светлина в тунела...

Ако на 5 ареста и една доживотна викаш светлина...
Пълна некомпетентност. Миналите знаеха и можеха, до някъде. Но нямаха желанието да правят неща, които няма да им донесат лични облаги.
Тея новите, уж безкористни, пък не умеят.
Хвани едните, удари другите.

5 ареста и една доживотна не е малко - разбиха 2 организирани групи. Миналите не знам какво са знаели и можели, но нищо не направиха...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:45 pm 
Специалист по всичко
Аватар

bubsss написа:
xapa/\aMnu написа:

Хахаха, много ме радвате, соц.-а това, соц.-а онова... Тогава са убивани милиони хора, репресирани други милиони... Милицията-зла... Шуро-баджанащина... Чул от някъде, чел някъде... Ама, че си 20 годишен пикльо и никога не си живял в режима не си чел

Ще си нарушаа обещанието за писане, няма как...
А ти какво знаеш и то къде го знаеш? И с какво право ме наричаш 20 годишен пикльо, като по-възрастен от мен едва ли си.
Какво правихме ние 45 години? Запада прогресира, ние строим Кремиковци и комунизъм. Ето тва е смешното, а не миналия ми пост. Пет за четири както се казва.

Как с казва асистентът на Малката секира - Малката нокторезачка! (а.к.а. Каримански :D )

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 1:57 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Не аз коментирах какво е било преди 89, ти го каза...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 2:00 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Опровергай ме...
А и не е тва основното, което исках да кажа с поста си, ама ти избирателно така коментира...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 2:17 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Ясно ми стана какво имаше пред вид, и съм съгласна с това, просто тезата, с която го доказваш не е много вярна. Като българското разбиране е много погрешно- ние за елит считаме футболисти, манекенки, чалга идоли, мутри, сутеньори, пласьори и т.н. За политически елит дори не може и да се говори... В България просто няма институция, в която "да се излюпи" елитът. Но пък затова на воля се бълват дребните тарикати и гледат да извличат от всичко кокошкарси келепир. И докато ние си правим сметка на дребно, другите се образоват, усъвършенстват, подиграват ни се и ни унижават. Но ние сме си го заслужили и ще продължаваме да си го заслужаваме, защото сме дребни душички и всеки по-голям може да ни изплаши и да вземе каквото си поиска от нас. Това няма да се промени скоро. Именно това е жалкото.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа