Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 232 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Пречат ли циганите на България и има ли за какво да ги мрази
МнениеПубликувано на: Чет Окт 30, 2008 5:02 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Razor написа:
Те са като някакви животни, като кучетата дето те лаят, когато минаваш покрай тях.

И българите до голяма степен са се превърнали в животни, само че не виждаме нашите собствени грешки.... Аз не защитавам циганите, всъщност, само отбелязвам, и съм съгласна, че циганите са като търтеи за тази държава....която вече отдавна НЕ Е ДЪРЖАВА.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 30, 2008 6:17 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Търтеи е слабо казано.... Казвал съм го, ще го кажа пак - държавата ни има нужда от етническо прочистване, за да се отървем от циганите, турците, арменците и всякакви други отрепки, живеещи на наш гръб.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 22, 2009 1:44 pm 
Кандидат-студент

Спокойно,няма да станат циганите повече от българите,иначе върху кого ще паразитират?Те ако станат повече ще измрат от самосебе си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 22, 2009 1:57 pm 
Магистър
Аватар

ODDalisque написа:
Спокойно,няма да станат циганите повече от българите,иначе върху кого ще паразитират?Те ако станат повече ще измрат от самосебе си.

И това е вариант!
Единствените дискриминирани в България сме българите. И няма друг, който да си знае по-добре правата от циганите!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2009 7:59 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Голяма измет пък незнам....
няма оправия с тия ко4ини :) те са навсякъде добре 4е в Студентски град ги няма много много 8) :D

Група : 2016

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2009 3:08 pm 
"Главен асистент"
Аватар

циганите са долна раса Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 3:19 am 
Кандидат-студент
Аватар

Razor написа:
Циганите не могат да се променят най-вече, защото раждат по на "15" години и после на какво научават своите деца. Само могат да обиждат,крадат и живеят както им падне.
Днес аз си карам колелото из града и групичка от трима мангали ми се изплюха в лицето. Аз спрях и ги питах защо ме плюят. Тогава явно най-отвореният почна да прехвърля топката, че не бил той да съм говорел с тоя до него. И изведнъж ме удари силно по лицето без да му мисли, другите ме ритнаха и избягаха. Само не мога да разбера какво е това отношение и как може хора без никакво почитане и страх от закона да ми стават част от държавата. Те са като някакви животни, като кучетата дето те лаят, когато минаваш покрай тях.

най-тъпото е, че когато ние бием цигани "обикновните "българи"" казват "защо биете хората"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 1:16 pm 
Магистър
Аватар

bultras написа:
най-тъпото е, че когато ние бием цигани "обикновните "българи"" казват "защо биете хората"

Аз пък досега съм ставала свидетел само на обратния случай- как групички от цигани бият един българин, вкл. и през деня на главна улица, а после скачат в колата и изчезват. Няма оправия с тях! :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 31, 2010 2:15 pm 
Кандидат-студент

Циганин не значи човек от някакъв етнос. Циганина е състояние! Болест! Чума по-страшна и от СПИН-а. Индикация за пагубност! Печат за дефект! Аларма сред народите, че нещо им куца, че не се развиват правилно. Нагледен пример какво става когато Господ си направи лоша шега. Ако циганите се въдят повече от нормалното в някой точки от земята, това означава, че там нещата са зле и е нужна намеса, нужна е помощ. Така, както помагаш на домашния си любимец, ако го нападнат кърлежи.
Погледни му стойката. Очите. Изражението на лицето. Гледай го как ходи, каква сянка хвърля, колко му е акъла, обноските. Цяла седмица да се кисне във „Веро”, пак ще мирише лошо. То всичко само ти се намества в главата.
Циганина е тъмен човек. Не черен. Тъмен! Вътре, в оная гнойна и вмирисана топка- вместо човешка душа! Ходи по тая земя за да е гаден, за да е противен, за да отвращава околните. Създаден е да убива, краде, насилва, лъже, да мързелува, да паразитира и използва. Събрал е в себе си най-черното и гадно, което може да се залепи на същество ходещо изправено. Няма морал, няма такт, не знае що е съвест, мрази да прави добро, не иска да се развива, няма положително виждане за околния свят. Всичко в него е първично и грубо материално.
Циганите са обявили война на добротата и човечността. И когато масата им нараства някъде, това значи, че добротата и сърдечността там гинат. Циганина е наказание за слабите и лековерните. Индикатор, че една общност се разпада. БЪЛГАРИЯ ЗАГИВА..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 11, 2010 1:12 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Аз би има и свестни цигани ама са малко. То и българите сме едни ......

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 232 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа