Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 410 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Състезателен бал за общежития
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 12:32 pm 
Студент-Бакалавър

Hrisko написа:
gogobon написа:
Може ли някой да каже за какъв период трябва да са удостоверенията за доход на родителите за общежитие?Прочетох в сайта и там пишеше за предходните 6 месеца.Това значи ли ,че периода трябва да е 02.10-07.10,след като се записвам месец август :(

От февруари до юли ;)

Когато се записвах в УНСС на 3 август ми казаха, че сега не може да подам документи за общежитие по социални критерии а само по успех, за социалните трябвало да чакам след 12 август и нямало проблем едновременно да кандидатствам и по успех и по доходи. Така ли е найстина и докога е крайният срок за подаване на документи? Питам тук, защото звъня на телефоните на УНСС от 2 дни, но никой не отговаря. :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 12:36 pm 
Специалист по всичко
Аватар

superka написа:
VDV написа:
Добре тогава. За мен студентски апартамент 2 стаи и кухня, обзаведен и wi-fi ако има ще е добре. Също така да има изглед към Витоша. + Изба къде да си слагам ракията

Ами тогава, ако може, да сме в 1 стая колега, какво ще кажеш :D :D :D :D

:twisted:

dennis_c_s_k_a написа:
Hrisko написа:
gogobon написа:
Може ли някой да каже за какъв период трябва да са удостоверенията за доход на родителите за общежитие?Прочетох в сайта и там пишеше за предходните 6 месеца.Това значи ли ,че периода трябва да е 02.10-07.10,след като се записвам месец август :(

От февруари до юли ;)

Когато се записвах в УНСС на 3 август ми казаха, че сега не може да подам документи за общежитие по социални критерии а само по успех, за социалните трябвало да чакам след 12 август и нямало проблем едновременно да кандидатствам и по успех и по доходи. Така ли е найстина и докога е крайният срок за подаване на документи? Питам тук, защото звъня на телефоните на УНСС от 2 дни, но никой не отговаря. :(

Днес, утре, 26 и 27 август са дните, в които трябва да идеш в 23 блок и да подадеш документи за общежитие по социален критерий :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 1:03 pm 
Студент-Бакалавър

VDV написа:
superka написа:
VDV написа:
Добре тогава. За мен студентски апартамент 2 стаи и кухня, обзаведен и wi-fi ако има ще е добре. Също така да има изглед към Витоша. + Изба къде да си слагам ракията

Ами тогава, ако може, да сме в 1 стая колега, какво ще кажеш :D :D :D :D

:twisted:

dennis_c_s_k_a написа:
Hrisko написа:
gogobon написа:

От февруари до юли ;)

Днес, утре, 26 и 27 август са дните, в които трябва да идеш в 23 блок и да подадеш документи за общежитие по социален критерий :)

През другите дни не приемат ли документи ??!?!?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 3:55 pm 
Кандидат-студент

На някого случвало ли му се е, когато си въведе данните при опит за регистрация в web-студент, да му изпише, че студентът с този факултетен номер е вече регистриран? Ще е много готино ако на 3-ти трябва да ходя до София, само за да разбера дали съм класирана за общежитие... :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 4:58 pm 
"Професор"
Аватар

whimsy написа:
На някого случвало ли му се е, когато си въведе данните при опит за регистрация в web-студент, да му изпише, че студентът с този факултетен номер е вече регистриран? Ще е много готино ако на 3-ти трябва да ходя до София, само за да разбера дали съм класирана за общежитие... :D

щом ти пише така,значи си регистриран :wonder: да не би да си пробвал няколко пъти и за това да се е получило така.можеш да пробваш със "забравена парола",така на еmail-a ти ще ти пратят нова парола и ще можеш да си влезеш...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 5:07 pm 
Студент-Бакалавър

bori_9007 написа:
whimsy написа:

щом ти пише така,значи си регистриран :wonder: да не би да си пробвал няколко пъти и за това да се е получило така.можеш да пробваш със "забравена парола",така на еmail-a ти ще ти пратят нова парола и ще можеш да си влезеш...

Класиран/a за учебната 2010/2011 г.: Не - A това нормално ли е да го пише ? :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 5:08 pm 
Кандидат-студент

Не съм се регистрирала. Още първия път, когато опитах, ми го изписа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 5:09 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Нормално е, щото класирането за общежития още не е излезнало.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 5:15 pm 
Специалист по всичко

whimsy написа:
Не съм се регистрирала. Още първия път, когато опитах, ми го изписа.

Предполагам, че има някаква грешка в системата, но не мога да ти кажа към кого да се обърнеш :) А можеш ли да влезеш без регистрация (само чрез въвеждане на егн и номер) ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 5:17 pm 
"Професор"
Аватар

VDV написа:
Нормално е, щото класирането за общежития още не е излезнало.

:thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 410 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа